ПортфоліоДата народження: 30.01.1971 р.

Освіта: вища, Житомирський державний педагогічний інститут ім. Івана Франка.

 Спеціальність за дипломом: вчитель початкових класів.
Посада: вчитель початкових класів.
Педагогічний стаж: 22 років.
Кваліфікаційна категорія: I (вища категорія )
Педагогічне вдосконалення:                                    
1999 – І категорія;
2001 – Курси КОІПОПК (вища категорія)
2014 – Курси КОІПОПК
2014- вища категорія
 Педагогічне кредо:
Учитись важко,  

А учить ще важче,  
Але не мусиш зупинятись ти. 
 Як
дітям віддаси 
Усе найкраще, 
То й сам сягнеш нової висоти.


Шлях кожного з нас до власної професії починається з дитинства. Для відмінниці-випускниці школи № 4 вибір був остаточним: «Буду вчителем математики, як прадідусь». Так подих поколінь привів юну дівчину до Житомирського ДПІ ім. Івана Франка 

Ще в шкільні часи доля подарувала Ларисі Василівні в стінах рідної школи справжніх учителів, які власним прикладом спонукали до вибору цієї професії. 

Глибока теоретична підготовка, сумлінність і працьовитість, розвинуте почуття відповідальності допомагає Ларисі Василівні вирости в майстра своєї справи. Вона досконало володіє тими оптимальними методами й засобами навчання, які не лише викликають в учнів інтерес та забезпечують високий рівень їхніх знань, а й сприяють формуванню інтелектуально розвиненої особистості.

У чому полягає головне завдання вчителя? Учити? Тлумачити? Перевіряти? Контролювати? Головним своїм завданням Лариса Василівна вважає створення умов для того, щоб учні стали співучасником найпривабливішого з процесів – пізнання та отримували радість від навчання й задоволення від виконаної роботи.

Лагідна, привітна, усміхнена й приємна в спілкуванні – такою завжди бачать Ларису Вкасилівну, людину надзвичайної працездатності й багатьох талантів, колеги, учні, батьки, жителі міста Буча.

Немає коментарів:

Дописати коментар